MARKI
KLIMATYZATORÓW

Arctic-Klimat jest dystrybutorem urządzeń klimatyzacyjnych renomowanych producentów na terenie Łodzi. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo klimatyzacje domowe, do biura lub profesjonalne zestawy klimatyzujące serwerownie. W ramach oferowanych przez nas usług, jest również montaż instalacji klimatyzacyjnych oraz serwis klimatyzacji. Na zakupione u nas urządzenia udzielamy do 60 miesięcy gwarancji.


KLASA PREMIUM

Firma Mitsubishi Electric powstała w 1921 roku w Tokyo. Dzięki ciągłej innowacji swoich produktów stała się niekwestionowanym liderem na rynku, wyznaczając kierunki rozwoju klimatyzacji na świecie. W przeciwieństwie do wielu firm, które kupują technologie od innych producentów, firma Mitsubishi sama tworzy i wdraża je do swoich urządzeń. Innowacyjne klimatyzatory tej marki reprezentują najwyższy światowy poziom na rynku klimatyzacji i wentylacji. Mitsubishi specjalizuje się w klimatyzatorach dla domu jak i urządzeniach pracujących w specyficznych warunkach: serwerownie, obsługa biurowców, pomieszczenia techniczne.

Najwyższe modele urządzeń Mitsubishi Electric stworzone są do pracy nawet w ekstremalnie niskich temperaturach (-30 stopni). Urządzenia przeznaczone są do pracy ciągłej, a odsetek awarii jest marginalny co sprawia, że klimatyzatory tej marki wymieniane są jako jedne z najmniej awaryjnych produktów dostępnych na rynku. Wszystkie zakupione przez nas klimatyzatory typu Mitsubishi Mr. Slim są są produkowane i w całości składane w Japonii, wysyłane do Niemiec, następni transportowane są do Warszawy, skąd bezprośrednio trafiają do Łodzi do siedziby firmy Arctic Klimat.

Daikin jest japońską firmą klasowo bliźniaczą do Mitsubishi Electric, której początki sięgają roku 1924. Firma jest światowym liderem innowacji i technologii, które na bieżąco wdraża do swoich urządzeń. Bardzo wysokiej jakości produkty, w połączeniu z efektywnością działania pozwalają klasyfikować klimatyzatory Daikin jako urządzenia najwyższej rangi.

Według naszego doświadczenia Mitsubishi Electric dysponuje większa gamą produktów, dla mniejszych instalacji (domów oraz biur), a Daikin zdecydowanie bardziej skierowany jest do klimatyzacji przestrzeni przemysłowych oraz klimatyzowania wnętrz wymagających użycia wysokich mocy.

Fujitsu jest kolejną japońską firmą klasy premium, powstałą w 1935 roku. Klimatyzatory firmy Fujitsu cenione są przez klientów za wysokiej jakości technologie, cichą pracę oraz estetyczny wygląd jednostek. Wszystkie produkty tej marki objęte są 60-miesięczną gwarancją producenta.

Różnica pomiędzy Mitsubishi Electric i Daikinem, a Fujitsu polega na fakcie, że duża część technologii tej firmy jest zakupiona od innych producentów co oznacza, że innowacje wdrażane w klimatyzatorach Fujitsu pojawiają się zawsze z pewnym opóźnieniem na rynku. Jednak priorytetem producenta oferowanie rozwiązań charakteryzujących się oszczędnością, trwałością i niezawodnością. Fujitsu Technology działa w 170 krajach, a jej optymalne rozwiązania są stosowane przez klientów na całym świecie.

KLASA STANDARDOWA

Produkująca klimatyzację Firma L’Air Conditionné Entreprise (pierwsza nazwa firmy AIRWELL) została założona w 1947 roku pod Paryżem przez Paula Wallet’a. Było to pierwsze przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem i wytwarzaniem urządzeń klimatyzacyjnych w Europie. Mimo, że pierwsze zaprojektowane systemy chłodzenia były rozwiązaniami przemysłowymi to już trzy lata później AIRWELL zaprojektował i zaczął produkcję klimatyzatorów przeznaczonych do użytku domowego i biurowego.

Dziś katalog produktów Airwell uznawany jest za jeden z najbogatszych na świecie w branży klimatyzacji i wentylacji i obejmuje wszystkie typy urządzeń klimatyzacyjnych – łącznie ponad 600 modeli. Od niewielkich klimatyzatorów przenośnych, przez rozwiązania dedykowane dla małych mieszkań, rozwiązania klimatyzacji dla domów, wszelkiego rodzaju i wielkości powierzchni biurowych, aż do rozwiązań stosowanych w przemyśle ciężkim. Gama produktów Airwell zaspokaja wymagania mieszkań i domów, powierzchni handlowych i przemysłowych jak również rynków niszowych o specyficznych wymaganiach.

Od chwili założenia firmy jako niewielkiego przedsiębiorstwa eksportowego w miejscowości Taegu w Korei w 1938, Samsung urósł do rozmiarów jednej z wiodących firm elektronicznych na świecie , a jej oferta charakteryzuje się szeroką gamą urządzeń zarówno dla biura jak i pomieszczeń mieszkalnych.

Klimatyzatory firmy Samsung wyróżniają się stylowym i nowoczesnym wzornictwem, cenione są za wysoką jakość pracy i działanie prozdrowotne. Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, firma Samsung wytwarza klimatyzatory działające w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410a, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową. Większość produktów firmy Samsung uzyskała klasę energetyczną A oraz znak ENERGY STAR w USA.

Firma powstała w latach 50‘ w Korei i do roku 2008 globalna sprzedaż klimatyzatorów LG przekroczyła 100 mln sztuk. Koreańskie klimatyzatory charakteryzują się wysoką jakością oraz atrakcyjną stylistyką produktów. Firma posiada szeroką gamę nowoczesnych klimatyzatorów typu design o ciekawym i atrakcyjnym wzornictwie: ART COOL i ART COOL Galeria.

LG stosuje pro-ekologiczne czynniki chłodnicze w swoich klimatyzatorach, co pomaga chronić warstwę ozonową. Wszystkie produkty LG są wytwarzane w systemie „Eco-Design”, dzięki czemu cały proces od wytworzenia produktu aż po jego degradację jest przyjazny środowisku naturalnemu.

Firma Panasonic została założona przez biznesmana Konusoke Matsushitę w 1918 roku w Japonii i szybko rozprzestrzeniła swoją działalność na inne kontynenty. Klimatyzatory Panasonic sprawdzają się zarówno w klimatyzowaniu przestrzeni mieszkalnych jak i biurowych.

Szeroki asortyment produktów o różnych parametrach umożliwia klimatyzowanie pomieszczeń dowolnych rozmiarów. Strategią firmy Panasonic jest dbałość i utrzymanie harmonii z środowiskiem naturalnym. Zastosowanie nowoczesnych technologii przez Panasonica pozwala zmniejszać zużycie enegii klimatyzatorów oraz eliminować z powietrza mikroorganizmy, wirusy i grzyby.

KLASA BUDŻETOWA

Klimatyzatory marki MDV pochodzą z chińskiej fabryki Midea, która jest największym producentem klimatyzatorów na świecie. Urządzenia MDV posiadają w polsce przedstawicielstwo co pozwala na bezproblemowy dostęp do części zamienych. Nasza firma wykonała wiele instalacji w oparciu o urządzenia marki MDV i nie zanotowaliśmy problemów natury technicznej.

Gree jest jednym z największych producentow chińskich klimatyzacji. Ważną cechą urządzeń Gree jest dobra jakość wykonania plastików oraz bardzo niski odsetek awarii. Urządzenia tej marki są zdecydowanie godne polecenia w klasie budżetowej. Zaletą jest również ciągła dostępność części zamiennych.

btn_close
logo

91-357 Łódź · ul. Liściasta 17
biuro@arctic-klimat.pl

42 279 40 20
haslo
© Arctic Klimat   ·   webdesign
loga