Klimatyzacja i nawilżanie w mieszkaniu w Łodzi.

Klimatyzator Daikin Ururu Sarara 3,5 kW z nawilżaniem powietrza. W jednym z łódzkich mieszkań zamontowaliśmy bardzo egzotyczny i rzadki klimatyzator Daikin Ururu Sarara. Urządzenie konstrukcyjnie jest najbardziej zaawansowanym klimatyzatorem domowym na rynku. Jest to jedyny klimatyzator posiadający fabryczną funkcję nawilżania. Klimatyzator pracuje w klasie energetycznej A+++ dla chłodzenia i ogrzewania co wykracza poza standardy klimatyzacji.Urządzenie wykorzystuje…

Details

Pompa ciepła w domu jednorodzinnym w Bukowcu k. Łodzi

Pompa ciepła powietrze-woda Zubadan 14 kW.

W czerwcu zakończyliśmy montaż pompy ciepła powietrze-woda bazującej na agregacie Mitsubishi Zubadan 14 kW. Pompę wyposażono w moduł z wbudowanym zbiornikiem c.w.u.

 

Klimatyzacja serwerowni DHL

Klimatyzator Daikin SkyAir Alpha-series. 

Od 10 lat obsługujemy serwerowni w głównej siedzibie znanej firmy kurierskiej DHL w Łodzi. Poprzedni klimatyzator Mitsubishi przepracował 10 lat w trybie ciągłym. W zeszłym tygodniu wymieniliśmy go na bardzo zaawansowany klimatyzator marki Daikin, który utrzyma właściwą temperaturę w serwerowni przez najbliższe 10 lat.

 

Klimatyzacja w “Caffe przy ulicy” – Chojny, Łódź

Klimatyzator Samsung Kaseta 360 w wersji czarnej. 

Kolejna realizacja wykonana dla “Caffe przy ulicy”. Tym razem zamontowaliśmy klimatyzator kasetonowy marki Samsung charakteryzujący się nietypowym kształtem okręgu.Wszystkie instalacje zostały wykończone czarnym kauczukiem pasującym do wystroju wnętrza. Klimatyzator został zamówiony w wersji czarnej matowej, na prośbę właścicieli lokalu.  

 

Klimatyzacja mieszkania w Łodzi – Widzew

Klimatyzator Mitsubishi Electric EF w wersji czarny połysk.

Zamontowany przez nas klimatyzator doskonale wkomponował się w design pomieszczenia. Dodatkowo do urządzenia zostało dołączone i skonfigurowane urządzenie umożliwiające sterowanie klimatyzatorem za pomocą smartfona lub komputera.

Klimatyzacja w przychodni Neuca Med przy ul. Witkacego w Zgierzu

System Multi Split marki Airwell.

Zamontowaliśmy kolejne klimatyzatory marki Airwell. Zadaniem układu Multi Split będzie zapewnienie odpowiednich warunków pacjentom przychodni przy ul. Witkacego w Zgierzu. Chłodzone będą 4 pomieszczenia przy wykorzystaniu jednego agregatu skraplającego.

Montaż klimatyzacji w mieszkaniu w Łodzi

Klimatyzatory typu split marki Airwell.

Nasi technicy wykonali montaż dwóch urządzeń klimatyzacyjnych w centrum Łodzi. Dwa klimatyzatory mają schłodzić sypialnię oraz salon wraz z aneksem kuchennym. Instalacje chłodnicze zostały poprowadzone w posadzce oraz wkłute w ścianę w celu ich całkowitego ukrycia.

Zabrudzenie filtrów wentylacji nawiewnej przy ul. Pomorskiej

Wentylacja kuchni, nawiewno-wywiewna, z wykorzystaniem wentylatorów kanałowych.

Poniższa galeria przedstawia zabrudzenie filtra powietrza, zamontowanego na instalacji nawiewnej, po rocznej pracy układu wentylacyjnego w centrum Łodzi. Na filtrze znajdowała się blisko centymetrowa warstwa różnego rodzaju zanieczyszczeń. Dla porównania zamieszczamy zdjęcie przedstawiające jak wyglądają nowe filtry.

 

 

 

Wentylacja w “Caffe przy ulicy”

Wentylacja mechaniczna z wykorzystaniem centrali wentylacyjnej Thessla Green. Klimatyzacja marki Airwell

Kolejna ciekawa realizacja za nami – Caffe przy ulicy na Łagiewnickiej w Łodzi ☕

W ramach projektu wykonaliśmy instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Kanały powietrzne SPIRO wykończyliśmy czarnym kauczukiem oraz podłączyliśmy do nich rekuperator Thessla Green Home. Dodatkowo zamontowany został system klimatyzacji marki Airwell.

Diagnoza i naprawa pompy ciepła.

Awaria pompy ciepła Viessmann. W styczniu otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące naprawy pompy ciepła Viessmann, która po 4 miesiącach od instalacji w okolicach Poznania, przestała prawidłowo funkcjonować. Właściciele byli zmuszeni wyprowadzić się z domu, z uwagi na brak skuteczności poprzednich napraw. Instalator urządzenia, a także wie inne firmy serwisujące nie były w stanie doprowadzić pompy ciepła do normalnego…

Details