Pompa ciepła w domu jednorodzinnym w Bukowcu k. Łodzi

Pompa ciepła powietrze-woda Zubadan 14 kW.

W czerwcu zakończyliśmy montaż pompy ciepła powietrze-woda bazującej na agregacie Mitsubishi Zubadan 14 kW. Pompę wyposażono w moduł z wbudowanym zbiornikiem c.w.u.

 

Klimatyzacja w domu w Bukowcu

Układ Multi Split firmy Mitsubishi Electric.

Zamontowaliśmy układ Multi Split ,składający się z jednostek wewnętrznych oraz jednej jednostki zewnętrznej, którego zadaniem będzie schłodzenie sypialni oraz salonu w domu w Bukowcu k. Łodzi.

 

Klimatyzacja w domu jednorodzinnym na Bałutach

Klimatyzator Airwell model HKD 2018 w pokoju dziecinnym.

Klimatyzator ma zapewnić ogrzewanie powietrza w okresie przejściowym oraz odpowiednie schłodzenie powietrza w upalne dni, aby mała Blanka miała zapewnione komfortowe warunki !

Instalacja pompy ciepła w domu jednorodzinnym 100 m2

Powietrzna pompa ciepła Panasonic Aquarea. 

Wykonaliśmy instalację pompy ciepła powietrze-woda Panasonic 7 kW z wbudowanym zbiornikiem ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo budynek zaopatrywany będzie w świeże powietrze dzięki systemowi wentylacji z centralą wentylacyjną Zhender.

 

Wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła w domku jednorodzinnym

Wentylacja mechaniczna z wykorzystaniem rekuperatora Zhender ComfoAir Q

Zamontowany przez nas rekuperator marki Zhender, w domku jednorodzinnym, dostarczać będzie świeże powietrze, a także usuwać będzie z budynku zużyte powietrze. Instalacja została w 100% wykonana z metalowych rur Spiro ręcznie izolowanych przez techników firmy Arctic Klimat

Pompa Ciepła Mitsubishi Zubadan w domu 185 m2

Powietrzna pompa Ciepła Mitsubishi Zubadan najnowszej generacji 2018.

Zamontowaliśmy pompę ciepła, której zadaniem będzie ogrzanie 185 m2. Wykonaliśmy ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni domu. Wraz z pompą zamontowana została instalacja wod-kan i rekuperacji.

 

Klimatyzacja restauracji Tel Aviv

Klimatyzacja LG w wersji Multi Split w kolorze antracytowym.

Tel Aviv to kolejna restauracja, która skorzystała z naszych usług. Klimatyzatory LG o unikalnym design’ie, wybrane razem z projektantem wnętrz, które zostały w niej zamontowane mają zadanie zapewnić klientom komfortowe warunki !

Rekuperacja domku jednorodzinnego

Wentylacja mechaniczna z wykorzystaniem rekuperatora firmy Aeris z wymiennikiem entalpicznym odzyskującym parę wodną. Wykonaliśmy kolejną instalację wentylacji mechanicznej z wykorzystaniem rekuperatora. Dom będzie zaopatrywany w świeże powietrze za pomocą centrali holenderskiego producenta Aeris. Dzięki rekuperatorowi zostanie odzyskane ciepło z powietrza usuwanego z budynku, dzięki czemu świeże powietrze zewnętrzne zostanie ogrzane. Instalacja została rozprowadzona po poddaszu…

Details

Caffe przy ulicy – wentylacja i klimatyzacja

Wentylacja mechaniczna oraz kasetonowa klimatyzacja marki Samsung w kolorze czarnym.

Czwarta realizacja wentylacji i klimatyzacji wykonana w Caffe przy ulicy za nami.

Wykonaliśmy instalację wentylacji mechanicznej zapewniającą świeże powietrze i komfort przebywania dla wszystkich gości. Klimatyzacja marki Samsung, linii premium, w kolorze czarny mat świetnie wkomponowuje się w wystrój wnętrza oraz zapewnia przyjemne odczucie chłodu.

Klimatyzacja i nawilżanie w mieszkaniu w Łodzi.

Klimatyzator Daikin Ururu Sarara 3,5 kW z nawilżaniem powietrza. W jednym z łódzkich mieszkań zamontowaliśmy bardzo egzotyczny i rzadki klimatyzator Daikin Ururu Sarara. Urządzenie konstrukcyjnie jest najbardziej zaawansowanym klimatyzatorem domowym na rynku. Jest to jedyny klimatyzator posiadający fabryczną funkcję nawilżania. Klimatyzator pracuje w klasie energetycznej A+++ dla chłodzenia i ogrzewania co wykracza poza standardy klimatyzacji.Urządzenie wykorzystuje…

Details